Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu nr 13 w Tarnobrzegu odbył się w nietypowy sposób. Co prawda 13 października miała miejsce uroczysta akademia w wykonaniu dzieci z grupy 6-latków, jednak już w sam Dzień Nauczyciela pracownicy placówki zakasali rękawy, by podjąć się filantropijnych działań mających na celu upiększenie ogrodu oraz pasa zieleni przy ogrodzeniu placówki.
Dzięki nieodpłatnej pomocy firmy „Delta Sieć S.C.”, przy pomocy koparki zostało przygotowane miejsce pod trawnik oraz podłoże do nasadzenia ozdobnych traw.
Składamy serdeczne podziękowania naszym dobroczyńcom – Panu Robertowi Stadnikowi z „Delta Sieć s.c.” za użyczenie profesjonalnego sprzętu, poświęcony czas oraz nieodpłatną pracę na rzecz przedszkola.
Dziękujemy Wszystkim, którzy w sobotę poświęcili swój wolny czas, aby nasza placówka stała się piękniejsza!