W tym roku szkolnym grupa 4-latków będzie realizować projekt edukacyjny pt.: „Nie lada to gratka! Poznajemy Misia Uszatka!”, który ma na celu przede wszystkim popularyzację czytelnictwa wśród najmłodszych, wprowadzenie ich w świat literatury dziecięcej, rozwijanie wszechstronnej stymulacji dzieci, poprzez połączenie wrażeń ruchowych, wzrokowych, słuchowych i dotykowych. Tak też początkiem września, bo już 4 września poznaliśmy naszego kochanego przyjaciela Misia Uszatka, którego pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia! Ponadto poznaliśmy jego pierwsze przygody oraz jego najbliższych przyjaciół. Bardzo się cieszymy, że stał się naszym przyjacielem i z niecierpliwością czekamy, aż poznamy kolejne jego przygody.