W ostatni piątek – 20 października podczas zajęć i zabaw, podsumowaliśmy ” Żółty Tydzień”- były więc różnorodne zajęcia z zabawy z żółtym kolorem w roli głównej. Dzieci rozwiązywały zagadki, których rozwiązaniem były przedmioty o żółtym kolorze, wybieraliśmy żółte owoce i szukaliśmy ich w naszej sali, odkrywaliśmy co kryje się pod żółtymi figurami geometrycznymi. Podczas zabaw ruchowych dzieci musiały odszukać przedmioty w naszej sali w żółtej barwie i żółte figury geometryczne. Ozdabialiśmy również żółte owoce techniką stemplowania, które teraz można zobaczyć na naszej tablicy w szatni. Naszym milusińskich bardzo podobały się wszystkie nasze działania i z ogromnym entuzjazmem – dzieci angażowały się we wszystkie proponowane zabawy. To był również kolejny – bardzo ciekawy dzień spędzony w przedszkolu!!!