11 października nasze przedszkole odwiedzili specjalnie goście. Były to panie ze schroniska z jednym ze swoich podopiecznych. Cudowny pies Wito od razu zyskał sympatię dzieci i wszystkich pracowników. Panie opowiedziały nam o swojej pracy w schronisku oraz zwierzątkach znajdujących się w nim. Dowiedzieliśmy się także ze posiadanie zwierzątka to ogromny obowiązek, bowiem zwierzę tak jak my czuje, kocha i bardzo szybko się przywiązuje do swoich właścicieli i należy o nie dbać najpiękniej jak tylko potrafimy. Panie bardzo się ucieszyły ile karmy udało nam się zebrać dla ich wspaniałych podopiecznych i serdecznie nam dziękowały. Z naszej strony również ogromne podziękowania dla wszystkich rodziców, dzieci i dziadków, którzy włączyli się w naszą akcję i wsparli schronisko i przebywające w nim zwierzęta. Z GORY SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!! JESTEŚCIE WIELCY !!!