Dzisiaj swoje święto ma Pluszowy Miś! Z tej okazji w naszym przedszkolu zostały zorganizowane zabawy ruchowe i muzyczne. Wszystkie zabawy odbywały się na sali 6-latków, gdzie wraz z innymi dziećmi się integrowaliśmy. Było wesoło i bardzo kolorowo bowiem każda grupa miała swój kolor. Ponadto zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia.
Tego samego dnia tuż po obiadku czekało na nas mnóstwo misiowych zabaw i aktywności.
Nasze dzieciaczki malowały misie – na wybrany przez siebie kolor. Były różnorodne zabawy z misiami i chustą animacyjną ( które szczególnie podobały się naszym czterolatków. Układaliśmy również misiowe puzzle i grali w misiowe sudoku! To był kolejny dzień pełen pozytywnych wrażeń o doznań!