Przedszkolaki z grupy Biedronki przez cały rok uczestniczyły w projekcie: „Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”. Inspiracją do stworzenia projektu były popularne książki dla dzieci autorstwa Anity Głowińskiej, opowiadające o przygodach sympatycznej kotki Kici Koci. Przedszkolaki spotykały się regularnie z Kicią Kocią i uczestniczyły w różnorodnych zadaniach związanych z tematyką poszczególnych książek. Dzieci nie tylko nauczyły się nowych umiejętności i zdobyły wiedzę na różnorodne tematy, ale również miały okazję do wspólnej zabawy i integracji z rówieśnikami.
Dzieci wykonały m.in. zadania: „Zwiedzam wszystkie kąty z Kicią Kocią” – poznanie sal przedszkolnych, „Wielkie Kiciowe Sprzątanie” – porządkowanie sali, wycieranie kurzy, odkurzanie, „Jeden, dwa i trzy – liczysz Ty”- przeliczanie zabawek w sali, „Kto zjadł ciasteczka z pudełeczka” – zabawa z piosenką Śpiewające Brzdące, „Wagon za wagonem” – kolorowanie obrazków wagonów pociągu, „Pociąg z przystankami” – zabawa ruchowa, „Kicia Kocia w kosmosie” – wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej rakietę, „Rzut do celu” – zabawa gazetowymi kulkami, rzucanie do celu, „Jaki jest śnieg” – eksperymentowanie ze śniegiem, „Czy to słyszysz?” – rozwiązywanie zagadek słuchowych, „Pan Policjant” – spotkanie z funkcjonariuszem policji, „Morskie skarby” – oglądanie i zabawa muszelkami, „Kicia ogrodniczka” – założenie ogródka przez dzieci.