W dniu 5 czerwca wszystkie grupy przedszkolne miały bardzo ciekawe spotkania ze Strażnikami Miejskimi. Panowie: Janusz i Mariusz w bardzo ciekawy sposób mówili dzieciom o tym jak bezpieczne spędzać wakacje. Panowie mówili o tym jak zachowywać się przy zbiornikach i akwenach wodnych, jak i kiedy bezpiecznie przebywać w słoneczne dni, w co powinniśmy być wyposażenie jeżdżąc na rowerze hulajnodze czy rolkach i przypomnieli dzieciom jak zachowywać się w kontaktach ze zwierzętami i obcymi osobami. Na koniec Panowie Strażnicy – częstowali dzieci słodyczami. To było bardzo ciekawe i wartościowe spotkanie a nasze przedszkolaki z pewno zapamiętają wiele cennych rad ze spotkania- po to aby bezpiecznie i radośnie spędzić zbliżające się wakacje!