Przez cały ubiegły tydzień przybliżałyśmy dzieciom – postać naszego Patrona – świętego Jana Pawła II. W piątek – 17.05.2024 roku – miało miejsce podsumowanie całej aukcji. Wraz z całą społecznością przedszkolną zebraliśmy się w ogrodzie przedszkolnym – gdzie wszyscy odśpiewaliśmy Hymn przedszkolny i ulubianą pieśń Papieża Polaka – ” Barkę”!
Następnie wszystkie dzieci z kartkami w kolorze flagi papieskiej – ułożyły inicjały Papieża – JP II.
Następnie wszystkie grupy – weszły do swoich sal – gdzie przeprowadziliśmy kolejne działania. Nasze kochane czterolatki wykonały piękny ” Herb Papieski” na wielkim formacie – 2 wielkich arkuszu szarego papieru. Wszystkie elementy do herbu – kolorowały i naklejały nasze zdolne dzieciaczki. Piękny Herb – możecie oglądnąć – kochani Rodzice w korytarzu wejściowym do przedszkola!