15 czerwca w godzinach popołudniowych odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola przez Przedszkolaków z grupy 6 latków. Cztery lata wspólnych zabaw i zajęć szybko minęły, nadszedł czas wakacji i pożegnań. Uroczystość rozpoczęła się od zatańczenia „Poloneza” następnie dzieci zaprezentowały przed zgromadzona publicznością wiersze i piosenki wspominając miniony czas w przedszkolu. Pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły. Za pracę i trud zostały nagrodzone gromkimi brawami, a nie jednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku.
Pani dyrektor złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę następnie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola wręczone przez panią Dyrektor oraz niespodzianki wręczone przez wychowawców grupy. Na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – krótki teledysk wspominający czas czterech lat. Dzieci bardzo żywo i radośnie reagowały na ujęcia swoje i swoich kolegów. Po części oficjalnej wszyscy w ogródku przedszkolnym spotkali się na grillu i słodkim poczęstunku.
Natomiast 16 czerwca starszaki pożegnały się z z całą społecznością przedszkolną w ostatnim uroczystym występie. Zatańczyły uroczysty taniec – Polonez a także zaprezentowały program artystyczny.
Dzieci podziękowały wierszami i piosenkami pracownikom przedszkola za ich pracę i oddanie dzieciom. Panie dyrektor i Panie wychowawczynie wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy. Koledzy i koleżanki z 5 latków przygotowały dla starszych kolegów krótki występ na pożegnanie. Następnie wręczyły każdemu upominki by miło wspominały przedszkolny czas.

Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej.Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji.

Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.