Dzień Dziecka w naszym przedszkolu uczciliśmy w czwartek pierwszego czerwca. Dzień ten obfitował w wiele ciekawych zdarzeń, z mnóstwem atrakcji. Już od samego rana było bardzo wesoło. Dzieci przebierały się w stroje cyrkowe. Główną atrakcją były cyrkowe zadania przygotowane w przedszkolnym ogrodzie. I tak można było spróbować swoich sił w żonglerce, zamienić się w akrobatę który idzie na równoważni, przejść trasę wśród płonących kół i zmierzyć się z lwem, a także wykonać slalom z cyrkowym jajkiem. Radość dzieci była ogromna, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. W dniu tym odbyły się także zabawy muzyczno- taneczne. Mamy nadzieję, że Cyrkowy Dzień Dziecka na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.