Piętnastego marca na nasze zaproszenie przybyli do naszego Przedszkola, na spotkanie z dziećmi wyjątkowi goście: Pan Policjant i Pan Strażnik Miejski. Panowie w bardzo ciekawy sposób opowiedzieli dzieciom – na czym polega ich praca. Głównym tematem spotkania było zaś – szeroko rozumiane bezpieczeństwo: bezpieczeństwo w ruchu drogowym, bezpieczeństwo na co dzień oraz bezpieczeństwo w kontaktach ze zwierzętami i z nieznajomymi. Na zakończenie naszego bardzo ciekawego spotkania odbył się quiz wiedzy. Dzieci oglądały też ma rzutniku- projektorze- specjalnie przygotowany na te okazję film edukacyjny zatytułowany: ” Bezpieczne zachowania”. To było bardzo ciekawe, edukacyjne i bardzo wartościowy spotkanie!