W dniu 27 października odbył się XI Międzyprzedszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II, którego organizatorem było nasze przedszkole. Dzieci miały do wykonania kilka zadań za które zbierały punkty. Była konkurencja plastyczna, układanie puzzli, opowiadanie historyjki, odpowiedzi na pytania oraz dobieranie symboli. Dzieci wykazały się ogromną wiedzą i śmiałością podczas konkursu.
I miejsce zdobyła Hania z Przedszkola nr 1
II miejsce Magdalena z przedszkola nr 12
III miejsce Antoni z Przedszkola nr 5, Dawid z Przedszkola nr 17 oraz Zofia z Przedszkola nr 18.
Wyróżnienia otrzymali: Wiktor z Przedszkola nr 2, Lena z Przedszkola nr 4, Szymon z Przedszkola nr 7, Antoni z Przedszkola nr 9, Zofia z Przedszkola nr 13, Hubert z Przedszkola nr 15, Aleksander z Przedszkola Katolickiego .
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!