13 grudnia już po raz drugi gościliśmy w naszym przedszkolu pracowników Fundacji PZU. Tym razem w ramach projektu „EKO-TEATR – od przedszkolnych inspiracji do magicznych kreacji”, dzieci z grupy 6-latków zaprezentowały naszym gościom oraz przedszkolakom ekologiczne przedstawienie. Starszaki przypomniały wszystkim podstawowe pojęcia i zasady dotyczące ochrony środowiska i segregacji odpadów. Na zakończenie Biedronki zaprezentowały widzom nietypowy, bo ekologiczny pokaz mody. Były więc balowe suknie z tektury, eleganckie garnitury z folii bąbelkowej i fantazyjne torebki z wytłaczanek po jajkach. Kreatywność naszych starszaków nie ma granic! Dzięki udziałowi w projekcie otrzymaliśmy zestaw mebli do sali 6-latków. Serdecznie dziękujemy Fundacji PZU za przekazanie szafek naszym przedszkolakom.