13 września uroczyście pożegnaliśmy odchodzącą na emeryturę panią Aleksandrę. Na początku głos zabrały dzieci dziękując wierszem i piosenką. Dyrektor przedszkola w imieniu własnym, wszystkich pracowników przedszkola, ze wzruszeniem w głosie podziękowała za wieloletnie zaangażowanie w opiekę nad dziećmi, za każdy dzień spędzony razem, za olbrzymie serce, pracę i troskę o sprawy przedszkola. Życzenia złożyła także przedstawicielka Rodziców.

Dla Pani Oli kończy się czas trudnej, ale jakże satysfakcjonującej pracy. Zaczyna się czas zasłużonego wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół. Jeszcze raz dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce, życzymy, aby dalsze lata upływały w zdrowiu, szczęściu i spokoju, aby wszystkie plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby znalazła Pani czas dla siebie, czas na realizację swoich pasji.

Nie żegnamy się mówimy do zobaczenia. To był dla nas zaszczyt i przyjemność pracować z tak życzliwą, sympatyczną i kreatywną osobą jaką jest Pani Aleksandra.