„Przedszkolaku złap oddech – świeżość i zdrowie w kolorach pasteli” – to projekt zrealizowany w naszym przedszkolu w ramach wolontariatu pracowniczego Grupy PZU. Dzięki udziałowi w tej akcji sala 3-latków została odremontowana: maluszki bawią się na nowym dywanie, ściany zdobią ciekawe wzory a regały na zabawki oraz krzesełka zyskały nowy wygląd. Podczas finału projektu pracownicy Fundacji mieli okazję uczestniczyć w zajęciach logopedycznych prowadzonych przez logopedę Natalię Kosior, których celem było uświadomienie dzieciom, jak ważny jest prawidłowy oddech. Serdecznie dziękujemy Pani Ewie Chojnackiej za koordynowanie projektu oraz przekazanie darowizn na rzecz przedszkola – wdzięczne przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola.